Omslagsbild

Kickers Emden

Förening

Kickers Emden

@kickers-emden · 0 följare Automatisk

kalender.se/kickers-emden

Nästa match

Kickers Emden vs St. Pauli II

· lör 26 sep. · 13:30

Säsong

-

Kickers Emden vs St. Pauli II

lör 26 sep. · Regionalliga - Nord

Kickers Emden vs Todesfelde

lör 3 okt. · Regionalliga - Nord

Kickers Emden vs VfB Oldenburg

lör 10 okt. · Regionalliga - Nord

Marschweg-Stadion

Tabelläge

Tabellposition kommer in automatiskt när ligadata är tillgänglig.

Senaste formen

Resultat och trend

V F V V O

Kickers Emden vs Schöningen

lör 19 sep.

5 - 0
Slut

Kickers Emden vs SV Drochtersen/Assel

tis 15 sep.

8 - 2
Slut

Kickers Emden vs SSV Jeddeloh

lör 12 sep.

4 - 1
Slut

Tabell runt laget

Närmaste konkurrenter

Tabellen visas här när ligan har uppdaterats.

Kickers Emden
Publikt årshjul

Kickers Emden 2026

Här visas publika aktiviteter, evenemang och viktiga datum för Kickers Emden under 2026 i ett visuellt årshjul.

31 publika händelser 0 följare 1 publika kalendrar Byggs automatiskt från publika kalendrar

Den här sidan visar organisationens publika översikt. För egna processer, kampanjer och intern planering använder ni arbetsytan för årshjul.

Öppna delbar vy

Publik överblick

Året i ett hjul

31händelser
Årshjul 2026Cirkulär kalendervy med månader, veckor och händelser för 20262345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152januarifebruarimarsaprilmajjunijuliaugustiseptemberoktobernovemberdecember2026Kickers Emden

Klicka på en aktivitet i hjulet för mer information och använd kategorierna för att filtrera vyn.

Kategorier

Kommande aktiviteter

  1. St. Pauli II vs Kickers Emden

    Regionalliga - Nord North - 11

  2. Kickers Emden vs Todesfelde

    Regionalliga - Nord North - 12

  3. VfB Oldenburg vs Kickers Emden

    · Marschweg-Stadion

    Regionalliga - Nord North - 13 Arena: Marschweg-Stadion, Oldenburg

  4. Kickers Emden vs Phönix Lübeck

    Regionalliga - Nord North - 14

  5. Werder Bremen II vs Kickers Emden

    Regionalliga - Nord North - 15

  6. Weiche Flensburg vs Kickers Emden

    Regionalliga - Nord North - 16

  7. Kickers Emden vs VfB Lübeck

    Regionalliga - Nord North - 17

  8. Hamburger SV II vs Kickers Emden

    Regionalliga - Nord North - 18

  9. Kickers Emden vs Bremer SV

    Regionalliga - Nord North - 19

  10. Phönix Lübeck vs Kickers Emden

    Regionalliga - Nord North - 20

  11. Kickers Emden vs Atlas Delmenhorst

    Regionalliga - Nord North - 21

Automatisk klubbprofil Inte officiell klubbkanal

Den här profilsidan skapas automatiskt från matchdata och används för lagets kalender, feed och uppdateringar på Kalender.se. Så länge klubben inte har tagit över profilen är sidan informativ och inofficiell.

Nästa match är mot St. Pauli II lör 26 sep.. Hemmaarena är Ostfriesland-Stadion.