Omslagsbild

Jordan U20

Förening

Jordan U20

@jordan-u20 · 0 följare Automatisk

kalender.se/jordan-u20

Nästa match

Ingen kommande match just nu

Kalendern uppdateras automatiskt när nästa match finns tillgänglig.

Säsong

-

Tabelläge

Tabellposition kommer in automatiskt när ligadata är tillgänglig.

Senaste formen

Resultat och trend

F V V F V

Jordan U20 vs Tajikistan U20

sön 6 sep.

0 - 1
Slut

Jordan U20 vs Bahrain U20

tors 3 sep.

1 - 2
Slut

Jordan U20 vs Afghanistan U20

mån 31 aug.

1 - 0
Slut

Tabell runt laget

Närmaste konkurrenter

Tabellen visas här när ligan har uppdaterats.

Jordan U20
Publikt årshjul

Jordan U20 2026

Här visas publika aktiviteter, evenemang och viktiga datum för Jordan U20 under 2026 i ett visuellt årshjul.

9 publika händelser 0 följare 1 publika kalendrar Byggs automatiskt från publika kalendrar

Den här sidan visar organisationens publika översikt. För egna processer, kampanjer och intern planering använder ni arbetsytan för årshjul.

Öppna delbar vy

Publik överblick

Året i ett hjul

9händelser
Årshjul 2026Cirkulär kalendervy med månader, veckor och händelser för 20262345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152januarifebruarimarsaprilmajjunijuliaugustiseptemberoktobernovemberdecember2026Jordan U20

Klicka på en aktivitet i hjulet för mer information och använd kategorierna för att filtrera vyn.

Kategorier

Kommande aktiviteter

  1. Jordan U20 vs Uzbekistan U20

    Friendlies Friendly International Result: 1 - 1

  2. Egypt U20 vs Jordan U20

    Friendlies Friendly International Result: 2 - 0

  3. Egypt U20 vs Jordan U20

    Friendlies Friendly International Result: 3 - 0

  4. Kuwait U20 vs Jordan U20

    Friendlies Friendly International Result: 0 - 1

  5. Kuwait U20 vs Jordan U20

    · Jaber Al Mubarak Stadium

    Friendlies Friendly International Arena: Jaber Al Mubarak Stadium, Kuwait Result: 0 - 1

  6. Saudi Arabia U20 vs Jordan U20

    Friendlies Friendly International Result: 2 - 1

  7. Jordan U20 vs Afghanistan U20

    · Khalifa Sports City Stadium

    AFC U20 Asian Cup Group Stage - 1 Arena: Khalifa Sports City Stadium, Isa Town Result: 1 - 0

  8. Bahrain U20 vs Jordan U20

    · Khalifa Sports City Stadium

    AFC U20 Asian Cup Group Stage - 2 Arena: Khalifa Sports City Stadium, Isa Town

  9. Jordan U20 vs Tajikistan U20

    · Khalifa Sports City Stadium

    AFC U20 Asian Cup Group Stage - 3 Arena: Khalifa Sports City Stadium, Isa Town

Automatisk klubbprofil Inte officiell klubbkanal

Den här profilsidan skapas automatiskt från matchdata och används för lagets kalender, feed och uppdateringar på Kalender.se. Så länge klubben inte har tagit över profilen är sidan informativ och inofficiell.

Hemmaarena är Amman International Stadium.