Omslagsbild

CSA Steaua Bucureşti

Förening

CSA Steaua Bucureşti

@csa-steaua-bucureti · 0 följare Automatisk

kalender.se/csa-steaua-bucureti

Nästa match

Ingen kommande match just nu

Kalendern uppdateras automatiskt när nästa match finns tillgänglig.

Säsong

2026

Tabelläge

Tabellposition kommer in automatiskt när ligadata är tillgänglig.

Senaste formen

Resultat och trend

Friendlies Clubs
V F V F O

CSA Steaua Bucureşti vs Popești-Leordeni

lör 25 juli

1 - 0
Slut

CSA Steaua Bucureşti vs CSM Ramnicu Valcea

lör 18 juli

4 - 0
Slut

CSA Steaua Bucureşti vs Tunari

ons 15 juli

3 - 0
Slut

Tabell runt laget

Närmaste konkurrenter

Tabellen visas här när ligan har uppdaterats.

CSA Steaua Bucureşti
Publikt årshjul

CSA Steaua Bucureşti 2026

Här visas publika aktiviteter, evenemang och viktiga datum för CSA Steaua Bucureşti under 2026 i ett visuellt årshjul.

6 publika händelser 0 följare 1 publika kalendrar Byggs automatiskt från publika kalendrar

Den här sidan visar organisationens publika översikt. För egna processer, kampanjer och intern planering använder ni arbetsytan för årshjul.

Öppna delbar vy

Publik överblick

Året i ett hjul

6händelser
Årshjul 2026Cirkulär kalendervy med månader, veckor och händelser för 20265-1112-1819-2526-12-89-1516-2223-12-89-1516-2223-2930-56-1213-1920-2627-34-1011-1718-2425-311-78-1415-2122-2829-56-1213-1920-2627-23-910-1617-2324-3031-67-1314-2021-2728-45-1112-1819-2526-12-89-1516-2223-2930-67-1314-2021-27JanuariFebruariMarsAprilMajJuniJuliAugustiSeptemberOktoberNovemberDecember2026CSA Steaua Bucureşti

Klicka på en aktivitet i hjulet för mer information och använd kategorierna för att filtrera vyn.

Kategorier

Kommande aktiviteter

  1. CSA Steaua Bucureşti vs Concordia

    Friendlies Clubs Club Friendly Result: 2 - 2

  2. CS Afumati vs CSA Steaua Bucureşti

    Friendlies Clubs Club Friendlies Result: 5 - 4

  3. CSA Steaua Bucureşti vs Tunari

    Friendlies Clubs Club Friendlies Result: 3 - 0

  4. CSM Ramnicu Valcea vs CSA Steaua Bucureşti

    Friendlies Clubs Club Friendlies Result: 4 - 0

  5. CSA Steaua Bucureşti vs Popești-Leordeni

    Friendlies Clubs Club Friendly Result: 1 - 0

  6. CSA Steaua Bucureşti vs Slatina

    Friendlies Clubs Club Friendlies

Automatisk klubbprofil Inte officiell klubbkanal

Den här profilsidan skapas automatiskt från matchdata och används för lagets kalender, feed och uppdateringar på Kalender.se. Så länge klubben inte har tagit över profilen är sidan informativ och inofficiell.

Hemmaarena är Stadionul Steaua.