Omslagsbild

Leganés II

Förening

Leganés II

@leganes-ii · 0 följare Automatisk

kalender.se/leganes-ii

Nästa match

Leganés II vs Cala Pozuelo

· sön 27 sep. · 16:00

Säsong

-

Leganés II vs Cala Pozuelo

sön 27 sep. · Tercera División RFEF - Group 7

Leganés II vs Móstoles

sön 4 okt. · Tercera División RFEF - Group 7

Leganés II vs Galapagar

sön 11 okt. · Tercera División RFEF - Group 7

Tabelläge

Tabellposition kommer in automatiskt när ligadata är tillgänglig.

Senaste formen

Resultat och trend

V V O F

Leganés II vs Real Aranjuez

sön 6 sep.

2 - 0
Slut

Leganés II vs Gimnástica Segoviana

ons 26 aug.

2 - 1
Slut

Leganés II vs Real Valladolid II

ons 12 aug.

3 - 3
Slut

Tabell runt laget

Närmaste konkurrenter

Tabellen visas här när ligan har uppdaterats.

Leganés II
Publikt årshjul

Leganés II 2026

Här visas publika aktiviteter, evenemang och viktiga datum för Leganés II under 2026 i ett visuellt årshjul.

39 publika händelser 0 följare 1 publika kalendrar Byggs automatiskt från publika kalendrar

Den här sidan visar organisationens publika översikt. För egna processer, kampanjer och intern planering använder ni arbetsytan för årshjul.

Öppna delbar vy

Publik överblick

Året i ett hjul

39händelser
Årshjul 2026Cirkulär kalendervy med månader, veckor och händelser för 20262345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152januarifebruarimarsaprilmajjunijuliaugustiseptemberoktobernovemberdecember2026Leganés II

Klicka på en aktivitet i hjulet för mer information och använd kategorierna för att filtrera vyn.

Kategorier

Kommande aktiviteter

  1. Cala Pozuelo vs Leganés II

    Tercera División RFEF - Group 7 Group 7 - 4

  2. Móstoles vs Leganés II

    Tercera División RFEF - Group 7 Group 7 - 5

  3. Leganés II vs Galapagar

    Tercera División RFEF - Group 7 Group 7 - 6

  4. RC Alcobendas vs Leganés II

    Tercera División RFEF - Group 7 Group 7 - 7

  5. Leganés II vs Trival Valderas

    Tercera División RFEF - Group 7 Group 7 - 8

  6. SS Reyes II vs Leganés II

    Tercera División RFEF - Group 7 Group 7 - 9

  7. Leganés II vs Colonia Moscardó

    Tercera División RFEF - Group 7 Group 7 - 10

  8. Alcobendas Sport vs Leganés II

    Tercera División RFEF - Group 7 Group 7 - 11

  9. Leganés II vs Fuenlabrada

    Tercera División RFEF - Group 7 Group 7 - 12

  10. Torrejón vs Leganés II

    Tercera División RFEF - Group 7 Group 7 - 13

  11. Leganés II vs Unión Adarve

    Tercera División RFEF - Group 7 Group 7 - 14

  12. Villanueva Pardillo vs Leganés II

    Tercera División RFEF - Group 7 Group 7 - 15

Automatisk klubbprofil Inte officiell klubbkanal

Den här profilsidan skapas automatiskt från matchdata och används för lagets kalender, feed och uppdateringar på Kalender.se. Så länge klubben inte har tagit över profilen är sidan informativ och inofficiell.

Nästa match är mot Cala Pozuelo sön 27 sep.. Hemmaarena är Estadio Anexo Butarque.