Omslagsbild

Aldershot Town

Förening

Aldershot Town

@aldershot-town · 0 följare Automatisk

kalender.se/aldershot-town

Nästa match

Aldershot Town vs Tamworth

FA Cup · lör 26 sep. · 14:00

Säsong

2026

Aldershot Town vs Tamworth

lör 26 sep. · National League

EBB Stadium at Recreation Ground

Aldershot Town vs AFC Hornchurch

tis 29 sep. · National League

Aldershot Town vs Carlisle

lör 3 okt. · National League

EBB Stadium at Recreation Ground

Tabelläge

Tabellposition kommer in automatiskt när ligadata är tillgänglig.

Senaste formen

Resultat och trend

FA Cup
F O V F V

Aldershot Town vs Barrow

lör 19 sep.

1 - 0
Slut

Aldershot Town vs Yeovil Town

tis 15 sep.

1 - 1
Slut

Aldershot Town vs Solihull Moors

lör 12 sep.

1 - 2
Slut

Tabell runt laget

Närmaste konkurrenter

Tabellen visas här när ligan har uppdaterats.

Aldershot Town
Publikt årshjul

Aldershot Town 2026

Här visas publika aktiviteter, evenemang och viktiga datum för Aldershot Town under 2026 i ett visuellt årshjul.

43 publika händelser 0 följare 1 publika kalendrar Byggs automatiskt från publika kalendrar

Den här sidan visar organisationens publika översikt. För egna processer, kampanjer och intern planering använder ni arbetsytan för årshjul.

Öppna delbar vy

Publik överblick

Året i ett hjul

43händelser
Årshjul 2026Cirkulär kalendervy med månader, veckor och händelser för 20262345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152januarifebruarimarsaprilmajjunijuliaugustiseptemberoktobernovemberdecember2026Aldershot Town

Klicka på en aktivitet i hjulet för mer information och använd kategorierna för att filtrera vyn.

Kategorier

Kommande aktiviteter

  1. Aldershot Town vs Tamworth

    · EBB Stadium at Recreation Ground

    National League Regular Season - 10 Arena: EBB Stadium at Recreation Ground, Aldershot

  2. AFC Hornchurch vs Aldershot Town

    National League Regular Season - 11

  3. Aldershot Town vs Carlisle

    · EBB Stadium at Recreation Ground

    National League Regular Season - 12 Arena: EBB Stadium at Recreation Ground, Aldershot

  4. Altrincham vs Aldershot Town

    · Moss Lane

    National League Regular Season - 13 Arena: Moss Lane, Altrincham

  5. Aldershot Town vs Norwich City U21

    · EBB Stadium at Recreation Ground

    National League Cup Group Stage Arena: EBB Stadium at Recreation Ground, Aldershot

  6. Aldershot Town vs Wealdstone

    · EBB Stadium at Recreation Ground

    National League Regular Season - 14 Arena: EBB Stadium at Recreation Ground, Aldershot

  7. Sutton Utd vs Aldershot Town

    · VBS Community Stadium

    National League Regular Season - 15 Arena: VBS Community Stadium, London

  8. Aldershot Town vs Gateshead

    · EBB Stadium at Recreation Ground

    National League Regular Season - 16 Arena: EBB Stadium at Recreation Ground, Aldershot

  9. Aldershot Town vs Ipswich Town U21

    · EBB Stadium at Recreation Ground

    National League Cup Group Stage Arena: EBB Stadium at Recreation Ground, Aldershot

  10. Southend vs Aldershot Town

    · Roots Hall

    National League Regular Season - 17 Arena: Roots Hall, Southend on Sea

  11. Aldershot Town vs Scunthorpe

    · EBB Stadium at Recreation Ground

    National League Regular Season - 18 Arena: EBB Stadium at Recreation Ground, Aldershot

  12. Boreham Wood vs Aldershot Town

    · Meadow Park

    National League Regular Season - 19 Arena: Meadow Park, Borehamwood

Automatisk klubbprofil Inte officiell klubbkanal

Den här profilsidan skapas automatiskt från matchdata och används för lagets kalender, feed och uppdateringar på Kalender.se. Så länge klubben inte har tagit över profilen är sidan informativ och inofficiell.

Nästa match är mot Tamworth lör 26 sep.. Hemmaarena är Electrical Services Stadium.